Świąteczny pierwszy raz. Vlogmas #1

Grudzień to miesiąc, na który większość z nas czeka. Święta Bożego Narodzenia, czas w którym odrywamy się od codzienności i spotykamy się z rodziną przy wigilijnym stole. W tym roku Klaudia przygotowała dla Was niespodziankę.  Zresztą zobaczcie sami. KLIKNIJ TYTUŁ, ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ

Czasami zazdroszczę Klaudii jej pomysłów i tego jak dąży do ich realizacji. Tym razem wpadła na pomysł, żeby zostać youtuberką. Od dłuższego czasu mówiła mi, że chce mieć zdjęcie całej swojej rodziny. Nie ma chyba lepszej okazji, aby zebrać wszystkich razem niż święta. Jednak zamiast zdjęcia powstał film. Po bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo długim czasie renderowania go, możecie go zobaczyć poniżej.

I co o tym sądzicie? Moim zdaniem, zasługuje na łapkę w górę. Dajcie znać w komentarzach, czy chcecie więcej tego rodzaju filmików.

A jutro dzień, na który długo czekałem. Jedziemy na narty! Moje narty są już nasmarowane i tylko czekają, żeby z nich skorzystać.

Napisałbym jeszcze więcej, ale zostawię to na kolejny post. Jeżeli oglądniecie cały film, to będę z Was dumny i nie zapomnijcie zostawić śladu po sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *